Наші послуги

Офіційне працевлаштування за кордоном

Наша агенція надає можливість легального працевлаштування тільки у перевірених роботодавців. Ми співпрацюємо з такими відомими компаніями як LPP, Graal, Scania, Morpol, Stone Master, Oknoplast та ін.

Безкоштовна консультація по підбору вакансій

Ми допоможемо Вам підібрати одну з декількох актуальних вакансій, яка максимально буде підходити Вашим професійним навичкам та побажанням.

Підготовка повного пакету документів для отримання робочої візи

Звернувшись до нас Ви отримаєте консультації з питань отримання робочої візи. Ми пропонуємо виготовлення повного пакету документів для отримання візи у найкоротші терміни та за низькою ціною. Також Ви можете дізнатись актуальну інформацію щодо отримання легальної роботи за кордоном, маючи лише біометричний паспорт без робочої візи.

Супровід протягом усього часу перебування за кордоном

Закріплення за кожним клієнтом менеджера-рекрутера. Організація приїзду. Зустріч на місці, поселення та оформлення у супроводі україно- чи російськомовного координатора.

Оформлення медичного страхування

Ми співпрацюємо зі страховою компанією Guardian, яка входить до списку страхових компаній, поліси яких відповідають усім вимогам польського консульства. Даний поліс необхідно мати для отримання робочої візи та під час перетину кордону.

Close

Введите номер телефона
и мы Вам перезвоним 27 секунд

Мы уже звоним вам на номер

27

Мы не успели? Извините, мы обязательно
вам перезвоним в ближайшее время

Messenger

Viber

WhatsApp

Telegram

bohdan.lviv.ukr@gmail.com

Перезвонить мне

Contact

Связаться
с Anvi

Back call
Callback Viber Telephone Skype Support Tech Support Facebook
Close